Dodaj produkty do porównania.

Po prostu kliknij w pole wyszukiwarki i zacznij wpisywać nazwę urządzenia
1
2
3

Najnowsze artykuły

Zobacz więcej

Jak wybrać najlepszy produkt z pomocą smartrank.pl

Wybór telefonu nie jest rzeczą prostą. Producenci prześcigają się w ulepszaniu zarówno telefonów,  jak i innych urządzeń. Niemniej, zapewnienia producentów nie zawsze idą w parze z rzeczywistą funkcjonalnością sprzętów.

Smartfon jako Twoje centrum zarządzania

Obecne telefony w niczym nie przypominają już swoich pierwszych przodków. Rozwój technologiczny zaowocował zmianą zwykłego telefonu w tak zwany smartfon.

Jak wybrać idealny Smartwatch oraz Smartband dostosowany do Twoich potrzeb?

Przyzwyczailiśmy się już do tego, że Smartfony stały się nieodłączną częścią naszego życia. Nie wyobrażamy sobie bez nich organizacji podstawowych zadań oraz podtrzymywania kontaktu ze światem. Od niedawna serca konsumentów na całym świecie podbijać zaczęły również inne „smart” gadżety.  W poniższym poradniku podpowiemy Ci jak wybrać najlepsze z nich!

Łatwiejsze życie, dzięki nowoczesnym technologiom

W dzisiejszych czasach, w dobie postępu technologicznego i wciąż rozwijających się i powstających coraz to oryginalniejszych nowinek technicznych, nasze życie staje się o wiele łatwiejsze.

Głośniki bluetooth – wady i zalety

Główną zaletą głośników bluetooth jest brak kabla oraz możliwość bezprzewodowego odtwarzania dźwięku.

Pomoc przy świadomych zakupach

Trudno być świadomym klientem w dobie powszechnego dostępu do Internetu. Kiedyś polecenie produktu czy usługi polegało na użyciu "poczty pantoflowej", a po opinię zwracano się do bliskich i znajomych. Dziś na decyzję zakupową w przeważającej mierze wpływa marketing internetowy, którego zadaniem jest kreowanie popytu na konkretne produkty, nie zaś odpowiadanie na prawdziwe potrzeby konsumentów. Czy istnieje jakiś skuteczny sposób, by zatrzymać ten problem?